header

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

BATAS

مشاوره و فروش

BATAS

طراحی وساخت فن غبارگیر
Dedusting Fan

for site

فن های غبارگیر در صنایع مختلف و در مکان هایی که با گرد و غبار و دود، تراشه و ذرات ریز تولید پیوسته دارند کاربرد عمده دارند، طراحی بهینه فن براساس ابعاد محیط، میزان آلودگی و دبی حجمی تولید آلودگی باید بصورتی انجام گیرد که قیمت تمام شد پایین برای مشتری داشته باشد. برای این منظور شرکت بنیان اندیش با تیم مهندسی مجرب و با استفاده از نرم افزارهای مهندسی بروز دنیا کار طراحی بهینه با قیمت مناسب را برای مشتری های مختلف انجام می دهد.

صنایعی که فن های غبارگیر کاربرد عمده دارند:
1: صنایع معدنی: فن های غبارگیر در محل هایی گه گرد و غبار و ذرات ریز زیاد تولید می شود بصورت عمده کاربرد دارد، مانند محل سنگ شکن
2: صنایع تولید مواد شیمیایی و فرآوری آنها: مواد شیمیایی مضر معلق در هوا توسط فن ها مکش شده و بوسیله فیلتر های تصفیه کننده ها ذرات مضر جداسازی شده و هوای پاک شده به بیرون هدایت می شود.
3: کارخانه های تولید کاغذ و مقوا : گردو غبار و ذرات ریز کاغذ و مقوا ها بصورت معلق در هوا باعث ایجاد بیماری های تنفسی می شوند که باید بوسیله فن ها مکش شوند.
4: کارگاه های تولید تجهیزات: ذرات ساینده حاصل از سنگ زنی، دود های حاصل از برشکاری و جوشکاری باید توسط فن های غبارگیر مکش شوند.
5: صنایع ساخت و تولید شیشه: ذرات سیلیس و شیشه معلق در هوا در صورت عدم مکش از محیط کاری صدمات انسانی زیادی را باعث خواهد شد.
6: صنایع آبکاری فلزات: بدلیل استفاده از مواد شیمیایی مضر سلامت نیاز به مکش و تصفیه هوای آلوده محیط را دارند.

f23
IMG_20221225_105858